O nas


„Z językami wszędzie jesteś w domu”

                                                            Edward De Waal

onas

Znajomość języków obcych, w szczególności angielskiego, wydaje się być kluczową w obecnych czasach. Posługujemy się nim w pracy, na wyjazdach służbowych, wakacjach czy w szkole. By poczuć komfort i bezpieczeństwo, wynikające z umiejętności efektywnego komunikowania się, które ma na myśli Edward De Waal, warto jest pomyśleć o rozpoczęciu nauki języka angielskiego lub rozwijaniu kompetencji zdobytych dotychczas. Nauka angielskiego stała się bowiem priorytetem prawie we wszystkich krajach.


By wyjść naprzeciwko oczekiwaniom obecnych i przyszłych klientów, firma EM-LAND przygotowała ofertę kursów języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania (od A1 do C2) i dla wszystkich grup wiekowych. Proponujemy zajęcia dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych w kameralnych grupach lub indywidualnie. Organizujemy szkolenia językowe dla firm znajdujących się na terenie Trójmiasta.


Nasi studenci uczą się swobodnej komunikacji podczas kursów ogólnych i konwersacyjnych oraz przygotowują się do egzaminów językowych (FCE, CAE, CPE, matury czy egzaminu ósmoklasisty), a także do pracy w międzynarodowym środowisku podczas kursów języka biznesu. Program nauczania dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego słuchacza. Gwarantujemy wysoki poziom nauczania i przyjazną atmosferę na zajęciach, która przekłada się na lepsze wyniki.


Dołącz do nas i daj się poprowadzić, gdyż nauka języków to niekończąca się podróż…

ZAPISY OD 1 WRZEŚNIA